שבע סיבות לבחור עבודה בענן על פני התקנה מקומית

נכתב ע"י Lucas Kolberg ב 6 למרץ 2019 ( מהאתר העולמי של Fotoware.com )

תוכנה כמתן שירות (SaaS, . "תוכנת ענן") הוא ילד חדש יחסית בבלוק. נכון, ייתכן שהשתמשת בשירותי ענן כגון Hotmail, Gmail ודרופבוקס במשך שנים, אך עולם העסקים היה מודאג במקצת מהעברת כל הנתונים שלהם אל הענן . כיום, כבר מקובל שתוכנת הענן הגיעו לרמת הבגרות, כך שעסקים רבים ללא קשר לגודלם, שוקלים את פלטפורמת ה SaaS. למטה , נמנה שבע סיבות. שמובילות לדעתנו למה זה רעיון טוב .

לפני שנתחיל: מה באמת המשמעות של SaaS?
SaaS היא קיצור של תוכנה כשירות. זה בעצם תוכנה שפועלת בענן. זו גם דרך להחזיק ברשיון תוכנה ,ללא התחייבות. אתה משלם עבור השירות כל עוד אתה משתמש בו, לעתים קרובות כדמי מנוי שמשולמים חודשית, ואתה יכול להחליט בקלות אם אתה מפסיק להשתמש בשירות. כל עוד אתה לקוח שמשלם, תקבל גישה לכל העדכונים והשיפורים הנעשים בתוכנה.

1# גורם ההשקעה, או ליתר דיוק, את "היעדר" ההשקעה

ללא השקעה גדולה מראש , לעסק שלך יש את היכולת לבחור אילו תכונות הוא באמת צריך , כמה אחסון נדרש וכמה העסק מוכן או יכול לשלם. אין השקעה ענקית מראש בחומרה, רשיונות תוכנה ותשתיות שמסביב. את התקציב עבור פתרון ענן ניתן לקחת מ"הקופה הקטנה" החודשית , כך שיש אפס השקעה ובקלות ניתן לבטל את ההחלטה בכל נקודה במידה והפתרון לא באמת תופר לך.

2# קל לנסות ולקנות, לעזוב בכל עת

אנחנו חושבים שלקבל פתרון ענן, אמרו להיות פעולה קלה וחלקה לביצוע , אז, כמו רוב ספקי העננים אנחנו נותנים לך לנסות לפני שאתם קונים. אתה יכול להירשם ל30 יום מבחן ולבדוק ולהריץ את כל התכונות שיש לנו על ההצעה. , אם, אחרי תקופת הנסיון הזה תחליטו שזה לא בשבילכם, זה בסדר . כמובן, היינו רוצים לראות אותכם נשארים אבל אנחנו לא נלך לרבנות במידה ותבחרי ללכת. במידה ואתם כן רוצים להצטרף למשפחה שלנו , משפחה של לקוחות מוערכים , , זה בהחלט יעשה אותנו סופר נרגשים. ונעשה הכל לדאוג לכם מאוד, מכיוון שאנו יודעים שאם לקוחות אינם שמחים להשתמש בפתרון, הם יכולים לבחור ספקים ופתרונות אחרים . אז ההבטחה שלנו אליכם היא שנעשה כל שנוכל כדי שתהיו מרוצים עם הפתרון המוצע . אנו נעזור לעם להגדיר אותו בצורה הטובה ביותר המותאמת לדרך העבודה שלך, ונוודא שהכל עובד בדיוק כמו שצריך. בגלל שככה השימוש בפתרון ענן צריך להיות .

3# הוא צומח איתך-ועליך

נניח שהעסק שלך השתמש בעבר ב DAM ושבגלל שהעסק התרחב , אתה זקוק כעת לפתרון חזק יותר. עם פיתרון הענן לא תצטרך להשקיע בשרתים חדשים. פשוט "שדרג" את המנוי שלך לרמה גבוהה יותר או הוסף משתמשים ן/או תכונות כנדרש. , התוכנית החדשה מופעלית תוך דקות ויש לך מערכת חזקה יותר . כמובן, שאתה יכול גם ללכת לכיוון השני, למשל, אם הדרישות שלך מהמערכת פחתו , לדוגמא פחות יוזרים שצריכים גישה , תוכל להקטין את המערכת תוך דקות .

4# פתרונות ענן בטוחים כעת יותר מאלה המתוקנים מקומית

כאשר פתרונות הענן החלו לצוץ לראשונה, אחת ההתנגדות העיקרית נגדם הייתה חוסר הביטחון של אבטחת התוכן והקבצים. עם זאת, המשחק בינתיים השתנה באופן משמעותי, בעוד כמות הפשיעה הסייבר הרקיעה בשנים האחרונות, רבים מאיומים אלה משפיעים דווקא על פתרונות מקומי, ( כמו התקפות כופר וכו' ) בעיקר מכיוון שהם בדרך כלל מקושרים ברשת בבתצורה שהתשתית יוצאת אל האינטרנט. חומות אש, dmzs, ואמצעי הגנה אחרים נגד פשעי סייבר פרוסים ברשת שלך כדי להגן על הנתונים שלך. השאלה הגדולה האם ההגנות הפנימיות שלך נגד פשעי סייבר שווים , או טובים יותר, מאלה של ספקי ענן הגדולים שיש להם מאות או אלפי אנשים שבאופן פעיל מנטרים את ההגנות הסייבר שלהם? . אנחנו מאמינים שקשה להשתוות אליהם ..

5# ההטמעה הינה משב רוח אמיתי.

לא תזדקק לצוות ה-IT כדי לשדרג את הגירסה העדכנית ביותר של התוכנה שלך מדי פעם. ספק הענן עושה כל זאת עבורך, והמשתמשים נכנסים למערכת פוגשים תכונות חדשות וחדשניות כאשר הם מגיעים לעבודה בבוקר. הם אפילו מקבלים מדריכים אינטראקטיביים שאומרים להם מה השתנה ומה חדש. בקיצור, הימים של התקנת תוכנה הם די נחלת העבר..

6# עצמאות פלטפורמה

יישומי אינטרנט עשירים יכולים לפעול בכל דפדפן ובכל פלטפורמה. לכן, פלטפורמות של חומרה, מערכות הפעלה וגורמים אחרים שלמעשה הגבילו בעבר את הבחירה של התוכנה שתותקן , אינם מהווים בעיה יותר. בין אם אתה מפעיל את פתרון הענן שלנו ב-Mac OS, תחת Windows או Linux, הוא נראה ומרגיש בדיוק אותו הדבר.

7# אפס תשתית

אין שרתים גדולים ויקרים לתחזוקה, אין מערכות אחסון לניטור. ובכן, זה סוג של שקר – השרתים עדיין שם ! הם רק רצים, מתוחזקים ומנוטרים על ידינו . אנחנו חושבים שזה די מגניב…

מסקנה
הענן שינה באופן דרסטי את הדרך בה אנו חושבים ומשתמשים בתוכנה. וכפי שאנו רואים שחקנים גדולים כגון מיקרוסופט כיום באופן אקטיבי דוחפים להגירה לפלטפורמות הענן שלהם, ואפילו משתמשי Office מקבלים גישה לכליהעבודה היומיומיים שלהם דרך הענן, זה הזמן להתחיל לחשוב אם החשיבה הקלאסית של התקנה מקומית של מרכזי ובסיסי נתונים, לא הגיעה זמנה לחישוב מסלול מחדש .

נכון. יש יתרונות וחסרונות גם לפתרון מקומי וגם פתרונות ענן, ויתכן שעשויים להיות כמה סיבות טובות מאוד מדוע בדיוק העסק שלך יש לו יתרונות מהפעלה של פתרון מקומי . אם זה המקרה, אנחנו נניח לזה(בינתיים), ואתה יכול להיות סמוך ובטוח שאנחנו לא נוטשים את אלה שבוחרים להריץ ולהתקין פתרונות בהתקנה מקומית .

אם אתה מעוניין לנסות fotoware SaaS אתה יכול לעשות זאת על ידי ההרשמה לנסיון 30 יום חינם.