ניהול נכסים דיגיטליים עבור מערכות קמענאיות ותעשיות ייצור

כאשר יש צורך בתמונות מוצר באיכות גבוהה .יעילות במאגר הדיגיטלי

ניהול ושימוש חוזר בתמונות המוצרים וסרטי הווידאו בצורה פשוטה ויעילה, תוך הפצת תוכן בצורה קלה ועקבית. התמקדות פחות בחלק של תהליך האחסון והאחזור החומר , אלא העבר את המשאבים והאנרגיה ישירות לתהליכי היצירה.

תגובה מהירה יותר לשוק

העברת מוצרים ביעילות מנקודת המוצא לנקודת המכירה, הפחתת נקודות חיכוך והימנעות משגיאות. ניהול היצירה, ההפצה של התמונות והוידאו תוך שמירה על אחידות בנראות המותג במגוון ערוצים מרובים ועם תוצאה ברורה בשורה התחתונה.

פורטל בשירות עצמי

שפר את הפרודוקטיביות ושיתוף הפעולה בתוך פנים הארגון וכן עם צד שלישי. פורטל שירות עצמי קל להגדרה ההופך את הגישה, ניהול משתמשים ויכולות השיתוף פנימה או החוצה של המותג הגלובלי שלך.

איך אתם מנהלים נפח גדול של נכסים דיגיטלים?

"הרוב של חברות קמעונאיות מוכרות בין 501 ל- 50,000 מוצרים. יותר ממחצית מחברות הקמעונאות מנהלים בין 2 ל 10 אתרי אינטרנט, ויש גם כמה שמנהלים בין 50 ו 100 אתרים. 56% מספקים תוכן בשתיים עד חמש שפות… "

מערכת ניהול נכסים דיגיטליים של FotoWare יכולה להפחית את ההוצאות ואת הזמן להוציא לשוק תוך שמירה על שליטה מלאה של המותג שלך! מקור תמונה: Thomas Cook 

העלאה וקליטת חומר חדש מהשטח

הצלמים שלך או צוותי השיווק וה PR יכולים ישר במקום להעלות תמונות ו/או ווידאו בקלות מתוך הפורטל מבוסס האינטרנט או ישירות מהנייד או הטאבלט שלהם

השתמש ביכולות של taxonomies ובמטא-דטא כדי למצוא בקלות את מה שאתה צריך ולהבטיח תיוג מהיר ועקבי.

"האם ידעת שעובדים בחברות קמעונאיות מבזבזים יותר מ -10 שעות בשבוע בחיפוש אחר רכוש דיגיטלי ?". דו"ח CMSwire . עם מיונים מותאמים אישית אתה יכול לארגן את התוכן שלך לעבוד בדיוק כמו שאתה רוצה ולעזור למשתמשים שלך למצוא את מה שהם מחפשים בקלות וביעילות.

שימוש בתהליכים אוטמטיים ועקביים

ההעלאה, ההמרה וההפצה של הנכסים שלך בצורה אוטומטית עם תהליכי זרימת עבודה מובנים . הפק תועלת מעיבוד PDF אוטומטי כדי להכין מסמכים להדפסה או לייעול זרימת העבודה כדי להימנע משכפול תוכן, שמור על עקביות במטא-נתונים ונקה תוכן מיושן באופן אוטומטי.

שיתוף פעולה פנימית בארגון וגם עם צד שלישי

הגברה של שיתוף פעולה פנימי או עם צד שלישי באמצעות הזמנה לפורטל האינטרנט בשירות עצמי ע"י אימייל. הרשאות Access מאפשרות לך לשלוט באנשים שיכולים לראות את הנכסים שלך ומה הם יכולים לעשות איתם. עבוד ביחד בצוותים, עם סוכנויות או בתי מדיה אחרים על-ידי הוספת הערות ישירות לקובץ או שימוש בסמנים כדי לציין באופן חזותי את הסטטוס הנכס.

מאגר נכסים ותמונות מרכזי

עם מיליוני נכסים דיגיטליים לניהול, במגוון פורמטים, גודל המאגר יכול לצמוח מהר מאוד. FotoWare מאפשרת לשמור עותק אחד של נכס במאגר ולהפוך אותו לפורמט הרצוי במקום לפי דרישה כאשר המשתמש מבקש את זה. גם הפצה של אותו חומר בצורה מרובת ערוצים היא קלה ויעילה.

ניהול ופרסום הנכסים

הפצת תמונות, וידאו ומסמכים לפי דרישה בצורה אחידה ועקבית. גרור ושחרר עיבודים של אותו קובץ ישירות מהדפדפן לתוך כל יישום אחר. FotoWeb משנה את גודל התמונות כדי להימנע ממסמכים מנופחים ומבטיח תמונות הם במרחב הצבע הנכון ובאיכות אופטימלית. המוצר שלך יראה מושלם וללא רבב בכל ערוצי הפרסום.

קיצור הזמן לשחרור לשוק

הפחתת של הזמן והעלות הנדרשים להפקת קטלוגים וחומרים מודפסים אחרים על-ידי שימוש בתהליכי עבודה עקביים להכנת הנכסים להדפסה. כמו שינוי של תבנית הקובץ והמרת שטח הצבע לאוטומטיים, תיוג נכון שלפרופיל ICC, הגדרות של שינוי גודל ופלט של dpi.

אינטגרציה לתוך כל יישום צד שלישי

השתמש Zapier כדי לדחוף את התוכן למגוון רחב של שירותים מקוונים, כולל ה SalesForce, MailChimp, Twilio , פייסבוק, טוויטר ורשתות חברתיות אחרות. הטבעת תמונות בקלות עם יכולת ניהול של הפרסום ותפוגה התוכן ב-WordPress, Joomla, eZ Publishing,
EPiServer וכל מערכת CMS אחרת . ממשק
RESTful Hypermedia שלנו מאפשר לך ליצור כל מיני שילובים מותאמים אישית.

מעקב מלא על החומר

מעקב מלא כיצד והיכן תמונות שלך, סרטוני המוצר וחומרים אחרים נעשה בהם שימוש. קבל ביקורת מלאה על כל הפעולות שבוצעו על קובץ ונכס , ועשה בהם שימוש מחדש בקלות לפי התוכן כנדרש.

יכולת התאמה וגדילה לעסק שלך

FotoWare הוא מערכת מדרגית ביותר וניתן להגדיר בתצורה של יתירות מלאה. יכולת של טיפול במיליוני נכסים, יצירת אינדקסים , חיפוש ואחזור בד בבד עם ביצועים מדהימים .

כאשר תמונות הן חלק חשוב מתהליכים עסקיים

אתה יכול לסמוך על פלטפורמת הענן שלנו

undefined העוצמה של FotoWeb

קבל גישה לכל התכונות החזקות של FotoWeb ללא צורך בהתעסקות עם אף משימה של הפעלת התשתית והמערכת עצמה. הירשם ותוכל לרוץ בצורה מלאה תוך פחות מיום.

undefined השאר לנו הכל

נעשה את כל העבודה הקשה שמירה על האבטחה, העדכונים, השדרוגים, טיפול בתקלות ויכולת הרחבה. מה שיתן לך את כל הזמן כדי להתרכז בתוצאות העסקיות שלך.

undefined המידע שלך מאובטח

אנו מאחסנים את הנתונים שלך במרכזי נתונים מוסמכים בעל תקן של ב ISO27001 לאבטחה מקסימלית, אנו מוודאים שהקבצים שלך מגובים בבטחה ונגישים בכל עת. הנתונים שלך מוגנים על ידי חוקי הפרטיות נורווגים, שהינם מה 3 הכי נוקשים ומוקשחים ביותר בעולם.

undefined יכולת יציאה קלה

אתה חופשי להישאר איתנו לנצח. אבל לפעמים דברים משתנים ולכן שירות היציאה הנוחה שלנו יתן לך להעביר את כל הנתונים שלך לשרת FTP לפי בחירתך אם לצערנו תחליט ללכת למקום אחר.