ניהול נכסי מותג

ניהול נכסי המותג שלך

על מנת להבטיח עקביות של המותג ולשמור את המותג במרכז כל מסר ומסר .

מהו ניהול המותג ?

ליצור מותג חזק ומוכר, זה חתיכת סיפור אבל שהמותג שלך יהפוך להיות סיפור הצלחה, אתה צריך לנהל אותו בזהירות על מנת שיוכל לצמוח.

כל העניין בניהול המותג זה– לשלוט על רכיבים מוחשיים ובלתי מוחשיים של המותג כדי לוודא שהוא נשאר עקבי ומתקשר לערכי החברה שלך.

ולמרות שניהול המותג אינו מוגבל רק לנכסי מותג מוחשיים, זה עדיין חלק חיוני (ורחב) של כל מותג. תחשוב/י על הודעות לתקשורת חברתית, חוברות מודפסות, אפילו תמונות פרופיל של עובדים! . כל אלה הם נכסים ממותגים ואם הם מנוהלים כראוי, הם יכולים לתרום להצלחת המותג שלך.

FotoWare מציעה פתרונות רבי עוצמה עבור ניהול יעיל של נכסי המותג

תהליכי עבודה פשוטים ויעילים

אפילו העבודה היצירתית ביותר דורשת גם ביצוע של משימות שגרתיות . הגדר את תהליך העבודה שלך בצרוה שיהפוך רוטינות לאוטומטיות ואתה תוכל להשקיע יותר זמן ביצירת תוכן מדהים.

נכסי המותג מאורגנים

לאהוב את המותג שלך זה לאהוב את הקבצים שלך! אחסן את כל נכסי המותג שלך במקום אחד והשאר אותם מאורגנים בצורה מסודרת באמצעות מטא-דאטה.

תאימות לכל סוגי הקבצים

AI, PSD, 3D, tiff, PDF — ישנם הרבה סוגי קבצים להתמודד עימם, FotoWare הופכת את כולם ברי חיפוש, מוכנים לצפייה מראש בדפדפן אינטרנט וניתןנים לשיתוף בקלות.

איזה תכונה תהיה הכי נכונה למחלקת השיווק שלך ?

GDPR והגנת הפרטיות עבור קבצי ונכסי המדיה שלך

אנחנו מטפלים בזה ! FotoWare עושה שימוש במטא-דאטה על מנת לעקוב אחר שימוש בקבצים ובזכויות פרסום שלהם, כך שבאפשרותך לדעת באופן מיידי אילו נכסי מותג יכולים או לא ניתנים להשתמש בהם.

עבודה בצורה חלקה בעזרת תוספי פלאג-אינס

האם אתה מנהל שיווק היוצר מצגת PowerPoint? או מעצב גרפי המשתמש ב-InDesign? עבוד חכם יותר עם תוספי FotoWare PlugIns למצוא ולהכניס את נכסי המותג ישירות לתוך מסמכים שלך ופריסות הקבצים.

אירגון אוספים של המותג בעזרת שימוש במטא-דאטה

מטה-נתונים הוא הדם שמחזיק את נכסי המותג שלך בחיים! מתואר כראוי, תוכן שמתואר, מקוטלג, מתוייג כראוי יהיה קל יותר למצוא ולהשתמש כראוי.

עקביות של המיתוג

בדוק את האופן שבו המותג שלך משתנה לאורך זמן ועדיין שומר על עקביות! FotoWare מאפשרת לך ליצור אוסף ברור של הנחיות המותג, גרפיקה, וסמלים שכל אחד יכול למצוא, להתפעל ולהשתמש.

ייצור תוכן במהירות

פייסבוק, לינקאדין, אינסטגרם… האם אתה מפרסם הרבה ונמאס לך לגוגל את גודל התמונה? FotoWare מאפשרת לך ליצור רשימה של סטים מוגדרים מראש עבור כל ערוץ מדיה חברתית כך שתוכל ליצור פוסט עם תמונה בגודל הנכון בדקות.

שיתוף הקבצים בקלות

האם אתה משתף פעולה עם סוכנות חיצונית, צלם עצמאי או פשוט רוצה לשלוח תיקיה למחלקה אחרת? שתף את הנכסים באמצעות קישור המאפשר הורדת הקבצים המקוריים באיכות גבוהה.

כיצד ניהול נכסי מותג עובד עבור צוותי המכירות & השיווק של Viastore

"תהליך עבודה אופייני הינו תהליך האישרור שלנו. לאחר העלאת הנכסים והקטלוג שלהם, צוות השיווק בודק את האיכות, העדכניות והתאמה לעיצוב של החברה. לאחר מכן, הם יכולים לאשר את הנכסים ולהעביר אותם לארכיון המתאים. "

– Zornitsa Nenova, מנהל השיווק ב Viastore

הלקוחות שלנו

עדיין לא לגמרי משוכנע שפוטואוור הינה הבחירה הנכונה לעסק שלך ? יש לנו אימן על-ידי יותר מ-4000 מותגים ברחבי העולם – כמה מהם אנחנו בטוחים שאתה מזהה!


למד עוד על ניהול מותג

רוצה יותר טיפים וטריקים לניהול המותג שלך? יש לנו כמה הודעות בבלוג בשבילך על מנת שתהיה מכוסה בנושא .


איך עקביות של מותג עוזרת למשוך ספונסרים לכדוררגל נשים


למה עקביות הינה חובה כשבונים מיתוג אייקוני ( ראיון )


מה הקוראים שלנו אהבו ביותר – הקטעים היותר טובים של 2019