פלטפורמות

מהי הפלטפורמה הנכונה עבורך ?

האם אתה מסתכל על פתרון עבור מחלקה אחת או על כמה מחלקות או יחדיות עסקיות בארגון שלך ? FotoWare יכולה לספק פתרון המשולב עם מערכות קריטיות בעסק שלך, מפשט את תהליכי העבודה היומיומיות ומגדיל את התפוקה.

המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד הם נבדלים!

בשרתים שלך

מערכת תוכנה של פוטואוור שתתוקן , תתוחזק ותופעל על גבי השרתים והחומרה בחווה / אתר של הארגון שלך.


רכישה רישיון תמידי או בצורת מנוי


יש להתקין , ולהגדיר את המודולים של התוכנות אצלך על מנת להתחיל ולהשתמש עם המערכת .


נדרשת חומרה ( שרתים + מערכות איחסון ) של הארגון


תחזוק ועדכוני המערכת מבוצעים ידנית


יש צורך באנשי הIT שלך .


ענן פרטי

מיועד לארגונים המעדיפים להתקין ולהפעיל את מערכת FotoWare בשרתים וירטואליים המתארחים מחוץ לאתר של הארגון.


רכישה רישיון תמידי או בצורת מנוי


יש להתקין , ולהגדיר את התוכנות אצלך על מנת להתחיל ולהשתמש עם המערכת .


שרתים וירטואלים בתשתית של ענן ציבורי/פרטי לבחירתך.


תחזוק ועדכוני המערכת מבוצעים ידנית


יש צורך באנשי הIT שלך .


כמנוי לשירות

מנוי למערכת FotoWare כשירות בתשלום חודשי או שנתי והכל מנוהל לך כולל חומרה ,תוכנה ואיחסון הקבצים.


מנוי חודשי או שנתי


התחלת עבודה מהירה , המערכת מוכנה תוך מספר דקות מרגע הרישום אליה


אין צורך בשרתים או בתחזוקה שלהם כלל


תחזוק ועדכוני מערכת מבוצעים אוטומטית


אין צורך כלל באנשי IT משלך


כמנוי לשירות

הבחירה הטובה ביותר לרוב האירגונים הקטנים או למחלקות בודדות בארגון . FotoWare כשירות מציעה לך פתרון מלא ומעודכן תמיד שניתן בכל זמן להשתנות לפי הצרכים שלך. FotoWare שירות מגיע עם ממשק משתמש ידידותי להלעא ועיבוד של הנכסים והקבצים שלך, כולל תוספים עבור Office ו-Adobe ואת האפשרות להשתלב עם מערכות ואתרי CMS ושירותים צד שלישי.

עלות נמוכה יותר של נקודת כניסה

אין השקעה ענקית מראש של חומרה, רשיונות תוכנה ותשתיות שמסביב. באפשרותך לבחור את התכונות הדרושות לך, את מידת האחסון הדרושה ואת המחיר שאתה מוכן לשלם.

קלות רבה של תחזוקה ועדכונים

כל העדכונים והאחזקה מטופלים על ידי FotoWare. עידכוני חדשות ומדריכים אינטראקטיביים משמשים ליידע וללמד את המשתמשים. מועדי התחזוקה מיודעים מראש לשם שקיפות וחיזוי.

פלטפורמת ענן שאתה סומך עליה

FotoWare SaaS פועלת על השירותים של מיקרוסופט אז'ור, שהיא מאוד ידועה ברמת האבטחה שלה.

יכולת גדילה והרחבה על פי דרישה

אנחנו מנהלים את השירות בצורה חלקה, האירוח שלך מפוקח באופן אוטומטי כך שאנחנו יכולים לתת לו יותר כוח לפי דרישה, למשל אם אתה מוסיף הרבה משתמשים או צריך יותר אחסון.

Microsoft Gold Partner

FotoWare הוא שותף זהב של פלטפורמת הענן של מיקרוסופט . זוהי רמת השותפות פלטפורמת הענן הגבוהה ביותר ומחזקת את האמינות של FotoWare כספק מאובטח ויציב של ספק שירות SaaS.

אין צורך להשקיע מראש עם מערכת FotoWare כשירות מנוי – אתה רק משלם עבור מה שאתה משתמש. למד יותר על המסלולים והתמחור שלנו.

נסה את מערכת Fotoware כשירות במשך 14 ימים בחינם מהיום.

ענן פרטי

ישנם מספר ספקים המציעים עננים פרטיים, כגון מיקרוסופט אז'ור, אמזון AWS . מערכת Fotoware ניתנת לפריסה מהירה על התשתיות האלה כדי להתחיל מיידית . או שאתה יכול להפעיל FotoWare בכל מרכז הנתונים ענן אחר שאתה מעדיף.

מוכן לעבודה תוך דקות

היישומים שלנו פועל על אז'ור וגם על AWS, ניתן להתחיל להשתמש בפתרון שלנו בתוך דקות. באפשרותך לבחור בין רישיון תמידי עם חוזה תחזוקה או רשיון מנוי הכולל גישה לכל העדכונים בתקופת המנוי.

פיתרון בניהול עצמי

יש לך שליטה מלאה על ישומיי FotoWare בשרת הפרטי שלך בענן. עדכונים של FotoWare מועברים בניוזלטר. ניתן להוריד ולהתקין אותם באופן ידני בזמן שנוח לך.

אחריות על האבטחה

האבטחה בחלק של fotoware מתוחזקת על ידי שמירה על שרתי Windows שלך מעודכנים תמיד , ושאתה מוודא שאכן מופעלות את הגירסאות העדכניות ביותר של FotoWare.

יכולת גדילה והרחבה

שינוי הרחבה והגדלה של חומרת השרת מטופלת על-ידי מחלקת ה-IT או מומחה FotoWare שהוקצה בארגון שלך. מכיוון שהשרתים הם וירטואליים בדרך כלל קל להקצות משאבים או אחסון נוספים לשרתים בעת הצורך.

פוטואוור בענן מציעה

כניסה לחשבון שלל ב – Microsoft Azur או אמזון AWS או הירשם בתוך 10 דקות לספקי הענן הללו כדי לגשת למלוא העוצמה של FotoWare בפיתרון בענן. הקבצים שלך מאוחסנים בביטחה בענן ובאפשרותך להתחבר למערכת שלך מכל מקום ולחבר אליה כל דבר.

Microsoft Azure Marketplace

Amazon Web Services

FotoWare בענן פרטי מציע את הבחירה בין רכישת רישיון תמידי עם הסכם תחזוקה או רישיון מנוי הכולל עדכונים בתקופת המנוי כולה.

האם אתה חושב/ת שענן פרטי הוא הבחירה הטובה ביותר עבורך ? הזמינו דמו כדי לגלות כיצד הוא פועל.

בשרתים שלך

קח שליטה מלאה על מערכת פוטואוור שלך שתתוקן על שרתי Windows שמנוהלים בתוך האירגון שלך . ניתן לקבל את רשיון FotoWare באמצעות מנוי או כרשיון תמידי.

אירוח על השרתים שלך

התקנה והגדרת תצורת FotoWare בשרתי Windows שלך . באפשרותך לבחור רשיון תמידי עם חוזה תחזוקה או רשיון מנוי עם גישה לכל העדכונים בתקופת המנוי.

פיתרון בניהול עצמי

יש לך שליטה מלאה על ישומיי FotoWare בשרת הפרטי שלך בענן. עדכונים של FotoWare מועברים בניוזלטר. ניתן להוריד ולהתקין אותם באופן ידני בזמן שנוח לך.

אחריות על האבטחה

האבטחה בחלק של fotoware מתוחזקת על ידי שמירה על שרתי Windows שלך מעודכנים תמיד , ושאתה מוודא שאכן מופעלות את הגירסאות העדכניות ביותר של FotoWare.

הרחבה תלויית חומרה

שינוי והרחבה של חומרת השרת מטופל על-ידי ה-IT הפנימי שלך או על ידי מוחמחה FotoWare שהוקצה בארגון שלך . לקוחות רבים מנהלים מערכות מקומיות וירטואליות, שבהן מופחתת בהרבה הטרחה בניהול הקצאת משאבים.

עם FotoWare מודל שרת מקומי, את/ה יכול/ה לבחור בין רכישת רישיון תמידי עם הסכם תחזוקה, או רישיון מנוי הכולל עדכונים בתקופת המנוי כולה.

האם את/ה חושב/ת שמודל שרת מקומי שלך היא הבחירה הטובה ביותר עבורך ?