ניהול ראיות דיגיטלית

פתרון בעל יכול גדילה, מאובטח ביותר, חסכוני ובעל ותמורה מירבית להשקעה למערכת של ניהול ראיות דיגיטלית.מאגר אחיד

צור מאגר מאובטח ואחיד של כל קבצי הראיות הדיגיטליות שלך, כמו וידאו, תמונות, טביעות אצבע, הקלטות שמע.

צור, חפש והצג תצוגה מקדימה עם יכולת ניהול של מיליוני קבצים.

עבודה בסביבה שלך

מערכת FotoWare משתלבת ברשת שלך והיא פועלת באופן מאובטח במרכז הנתונים הפרטי שלך או בסביבת ענן של מיקרוסופט.

קל לשימוש ולא תלוי בחומרה כלשהי

קליטה של קבצים שלך באמצעות ממשק אינטרנט קל לשימוש שיכול להפעיל פקודות כדי לשפר את הפרודוקטיביות שלך עם מערכות קיימות בארגון כמו ניהול מקרים וחקירות. מערכת FotoWare מבוססת על תקנים של התעשייה, ואינה תלויה בחומרה כלשהי.

מערכת ניהול ראיות דיגיטלי של FotoWare

אנו מאמינים בגישה הטובה ביותר, שניהול שיחות במוקד, הרשומות ומערכת ניהול הראיות משולבות כולן יחד,
לאפשר לצוות שלך גישה מיידית למידע הדרוש להם.

הקלטה והעלאה של ראיות דיגיטליות מהשטח

תן לשוטרים להקליט ולקלוט ראיות דיגיטליות ממצלמות וידאו צמודות גוף, ממצלמות DSLRs, טלפונים ניידים, או כל התקן אחר, כל סוג של קובץ ישירות ממסופים בתחנת המשטרה או באמצעות מכשירים ניידים וברשתות מאובטחת. ממשק המשתמש מקל על השוטרים לעבוד עם כמויות גדולות של קבצים חזותיים כדי לזהות במהירות, לבחור ולהשתמש בראיות הנכונות.

חיבור למערכת של ניהול אירועים

קבצי ראיות כגון תמונות של אירוע וקבצי וידאו, מאוחסנים באופן מאובטח בפתרון של FotoWare, ומקושרים בצורה חלקה עם נתונים וmatadata במערכת ניהול הרשומות שלך.

שיתוף קבצים בקלות בתוך הארגון ומחוץ לאירגון

שוטרים יכולים בקלות לשתף פעולה ולבחור ולשתף ראיות דיגיטליות, ולהעביר אותו לשירותי התביעה והפרקליטות בצורה אלקטרונית או באמצעות שילוב עם Api שקיימים במוסדות אלה. משתמשים יכולים להציג ראיות דרך מערכת ניהול מקרים שלכם , או אם זה אפשרי, במחינת הרשאות ישירות ממערכת -DEMS. ישנה שליטה מלאה על הנמען בגישה ו/או בהורדה של תוכן משותף או לביטול ההרשאה לגישה לתוכן לפי דרישה.

גישה גמישה ומאובטחת לפי הרשאות מבוססי-תפקיד

האבטחה מוגדרת על-ידי הגדרת מדיניות אבטחה והקצאת משתמשים לתפקידים המגבילים את גישתם למידע ולפעולות המותרות במערכת . בפורטל הניהול קיימים יומני פעילות מפורטים ומאפשרים ניהול של משתמשים והרשאות. מערכת ה-DEM של FotoWare משתלבת עם מערכות גישה והרשאות של מיקרוסופט Active
AzureAD , Directory, ו-SAML מבוססי זהות וכן פתרונות ניהול גישה אחרים.

שלמות נתונים

שלמות הקבצים והנכסים הדיגיטליים נשמרת באמצעות בדיקות ביקורת כדי למנוע חבלה בשוגג או מכוונת שעלולה להפוך אותם לבלתי מתאימים כראיה בבית המשפט. התקינות מאומתת לפני ואחרי העלאה. המערכת מאחסנת את ערך hash של קבצים ומבצעת תיקון עצמי ומיטוב לביצועים מרביים ותקינות החומר.

מדיניות שימור גמישה

הגדרות ליצירת מדיניות שימור אחידה ובאופן קבוע, ניקוי באופן אוטומטי של הוכחה שאינה מחוברת לאירוע, הגדרת מדיניות שמירה לפי סוג האירוע, שמירה על הוכחות למשך זמן רב ככל שיידרש כחוק.

סימון הערות וביאורים והכנה לפרסום

שוטרים יכולים במהירות להוסיף או לרשום הערות וסימנים חזותיים על הקבצים כדי לעזור לזהות אובייקטים חיוניים לחקירה. לטשטש בקלות פרצופים, לוחיות רישוי, ומידע רגיש אחר לפני שיתוף של ראיות לעיתונות.

טיפול בתיעוד

יצירה בקלות גיליונות של קונטקטים בפורמט PDF לשליחה אלקטרוני לשירותי התביעה, או שימוש בתוסף שלנו ל-Microsoft Word כדי לכלול ראיות דיגיטליות בדוחות כתובים.

מעקב על החומר

קבל דוחות ביקורת מפורטים כדי לדעת כל מה שנעשה לנכס/קובץ מרגע שהוא נכנס למערכת. ניתן להתאים אישית דוחות כדי לספק את רמת המידע המדויקת והנחוצה.

מערכת DEMS מספר 1 בבריטניה . בשימוש על ידי 35 מחוזות משטרה בבריטניה.