ניהול נכסים דיגיטליים עבור צוות השיווק שלך

התמקדות בתהליכי היצירה החשובים לכם על-ידי שיפור הדרך בה אתם עובדים עם חומרי השיווק שלכםעקביות ואחידות של זהות המותג שלך

עקוב ונהל כיצד, היכן ומי משתמש בחומרי המותג שלך, שמירה על השליטה על התהליך היצירתי כולו בכלי אחד.

שיפור שיתוף הפעולה של אנשי הצוות שלך

שיפור והאצת של הדרך שבה אתה משתף פעולה עם הצוות שלך ועם סוכנויות חיצוניות כאשר אתה עובד ומשתמש בחומרים ש גרפיקה, וידאו ותמונות ממותגים אחרים.

שנה את מראה של חברה שלך ללא פחות ממדהים

התמונות, סרטי הווידאו והקבצים הדיגיטליים שלך הם חלק מטקטיקות השיווק שלך, אך הדרך והצורה שבה החומרים שלך מתחברים קובעת את מי שאתה! הפוך את הקבצים הדיגיטליים שלך למשאבים יקרי ערך.

אהבה של הקבצים הדיגיטליים שלך היא אהבה של המותג שלך !

למד כיצד כריס מעדכן בקלות, יוצר, מארגן ומשתף חומרי שיווק ברחבי הארגון ועם אנשים מחוצה לו, כגון מכירות, סוכנות הפרסום והמדיה. דבר עם הצוות הידידותי שלנו שיכול לעזור לך להתאים פתרון DAM לדרישות שלך .

המותג שלך יאיר מעל הכול

הקבצים הדיגיטליים שלך הם מה שמביא את המותג שלך לחיים. הפוך את החברה שלך להיראות מדהים ולקבל את ההכרה הראויה בצורה הנכונה ובעקביות על ידי יצירה, עריכה, ארגון והפצה של החומרים של המותג שלך. כאשר אתה מבטיח שליטה על חומרי המותג שלך, מכיוון שיש רק גרסה אחת נכונה של הנכסים החשובים ביותר שלך.

צמצום משימות חוזרות ונשנות

זרימת עבודה לא יעילה יכולה להפוך אותך לדינוזאור בתעשייה שלך. הפסק לבצע משימות פעמיים בגלל קבצים שאבדו או שאינם במקומם. המערכת שלנו תסייע לך להשלים בצורה אוטומטית משימות חוזרות ונשנות כדי לפנות עוד זמן. מיטוב של הפעילויות מחיי היומיום שלך והפוך משימות שגרתיות לאוטומטיות.

שיתופי פעולה אפקטיביים

צור תהליכים ותזרימי עבודה של אישור ושיתוף פעולה בקבצים בודדים או בקבוצות גדולות של נכסים. שתף קבצים בתוך הארגון שלך ועם שותפים חיצוניים, או השתמש בתכונת הצ'ט המשולבת לפידבק מיידי.

הימנע משימוש בחומרים מיושנים

אתה האפוטרופוס לחומרי השיווק שלך ואתה תקבל את המותג שלך מוצג בהתאם להנחיות המיתוג שלך והעידכונים השוטף שלו הוא חלק מההצלחה שלך. עם FotoWeb, כל אחד בצוות שלך יודע היכן למצוא את הנכסים שהם צריכים ותמיד יש את הגירסה הנכונה והעדכנית. ארגן את הנכסים שלך באמצעות תגים, matadata ושדות בהתאמה אישית

השג בעלות על נכסי המותג שלך ושפר את מחזור החיים של אותם נכסים

החזר את השליטה על נכסי המותג שלך מסוכנויות פרסום ושיווק וסיים את הבקשות החוזרות ונשנות לקבלה ולשליחה של נכסים, שאתה מחכה ומשלם עבור כל בקשה שכזו . אתה צריך להיות המאסטר של המותג שלך והנכסים שלך צריכים להיות תחת ההנהלה שלך. עם הדרישה הגוברת של יצירת תוכן, שיפור מחזור החיים של נכסי המותג שלך הוא המפתח. עכשיו אתה יכול בבטחה להשתמש בחומרים הללו כיוון שיש לך את כל המידע ההיסטורי שלהם.

עבודה בצורה טבעית עם הקבצים שלך מכל מקום

גש לתוכן השיווק שלך בכל מכשיר ומבלי לצאת מתוך היישומים המועדפים עליך, כגון Adobe InDesign ו-Illustrator, Word או PowerPoint או עם כל כלי של ה-CMS אינטרנטי. כעת, אתה יודע שהתמונות שלך יוצגו כהלכה בכל כלי תקשורת שיווקית כלשהי.

הפסק להיות תלוי בתוכנה או פלטפורמה יחודית

כעת, כל אחד בארגון שלך יכול להציג כל קובץ בתצוגה מקדימה, לשתף ולהגיב על כל סוג של קובץ ללא צורך בתוכנה מיוחדת.

ניהול ברמה גבוהה On-The-Go

קבל בדחיפה עדכונים אוטומטים במכשיר הנייד שלך כך שאתה יכול לאשר, לשלול ולפרסם תוכן חדש מבלי אפילו להיות במשרד. הפק תועלת ממעקב ברמה הגבוהה של מי, מה והיכן , בנוגע לכל מה שנעשה לכלל הקבצים שלך

חיים טובים יותר בענן …

…." לבסוף, יצרנים וקמעונאים התעוררו ליתרונות של להיות בעלים למאגר הנכסים הדיגיטליים שלהם במיקום מרכזי אחד שמנוהל ונשלט. אחד מהמפתחות להנעת התהליך לאימוץ מערכת DAM הוא כרגע בכדי להשיב שליטה על נכסי המותג מסוכנויות פרסום ושיווק. התקווה היא כי הימים של בקשת נכס / קובץ , לחכות , ולשלם דרך האף עבור כל בקשה שהיא, תהיה בקרוב נחלתו של העבר. The Real Story Group, 2017 

הפתרון של FotoWare בענן הופך את הנכסים שלך לזמינים בכל מקום ובכל עת תחת שליטה שלך.