מחשבון ROI עבור מערכת DAM

גלו מה תהיה התשואה על ההשקעה במערכת DAM עבור הארגון שלך ותראו כמה זמן וכסף ניתן לחסוך עבור כמה מחלקות בארגון שלכם.

חיפוש קבצים

כאשר קבצי הארגון מפוזרים על-פני מיקומים שונים (אחסון שרתים, פתרונות ענן וכוננים קשיחים מקומיים) חיפוש קבצים אלה עלול לגזול זמן רב ומיותר לצוות. זהו גורם הראשון לאי יעילות , ועל פי מחקר שנערך על ידי International data Corporation (IDC), עובדים בחטיבות/ מחלקות המידע של הארגון, מבלים 2.5 שעות ביום בממוצע בחיפוש אחר קבצים ומידע שכבר קיים בתוך הארגון. זה כמעט 30% מזמנם, מה שמוסיף עד 625 שעות לאדם בכל שנה.

השתמש במחשבון זה כדי לראות את עלות החיפוש אחרי קבצים עבור הארגון שלך:

החישובים מבוססים על הממוצעים של IDC

כמה עובדים בארגון שלך עובדים עם נכסים חזותיים, נכסי מותג ושיווק?

מילוי בקשות ושיתוף קבצים

מערכת ניהול נכסים דיגיטליים שקיימת בארגון, מפחיתה את הצורך במילוי בקשות כאלו ואחרות בנוגע לחיפוש הקבצים ממחלקות אחרות, שכן העובדים יכולים לחפש ולמצוא קבצים בעצמם בקלות. משמעות הדבר היא שהצוות שלך לא צריך להקדיש זמן לטיפול בבקשות ולמבקשים או הצורכים את החומרים, לחכות לקבלת התוכן. כמוכן, זה מפחית באופן משמעותי את עומס העבודה של אותם עובדים (לעתים קרובות מחלקת השיווק) בטיפול בבקשות כאלה. דקות אלה מגיעות במהירות למאות שעות כאשר אתה מחשב את היקף הבקשות בכל שנה – במיוחד עבור ארגונים גדולים !

השתמש במחשבון זה כדי לחשב את עלויות של מילוי בקשות ושיתוף קבצים בתוך הארגון שלך:

יצירה מחדש של התוכן והכפלות של קבצים

כאשר הצוות שלך לא מוצא את הקבצים שבהם הם צריכים להשתמש, לעתים קרובות הם פשוט ייצרו אותו מחדש, כך שלמעשה הוא משוכפל למרות הקבצים כבר קיימים איפשהו בארגון. למעשה זה תהליך יקר ומיותר, הן מבחינת הזמן של הצוות שלך והן מבחינת הכסף שמושקע ביצירה מחדש או ברכישה מחדש של התוכן . יכולות החיפוש המתקדמות המבוססות על מטה-דאטה, במערכת ניהול נכסים דיגיטליים והיכולת לחפש את הקבצים שלך באופן חזותי, מביאים לכך,שמשתמשים נוטים הרבה פחות לבזבז זמן וכסף ביצירה מחדש או בשכפול של קבצים.

השתמש במחשבון זה כדי לחשב את החסכון במניעה של יצריה מחדש ושכפול החומר:

העלות של קבצים ללא שימוש

על פי מחקר של Accenture, למעלה מ, 90% מהחומרים השיווקיים לעולם אינם בשימוש מכיוון שהם אינם רלוונטיים או לא מעודכנים. אם נסתכל על 500 החברות בפורצ'ן , זה מייצג בזבוז של 300 מיליארד דולר כל שנה. לעומת זאת, כשניתן למצוא את הנכסים הדיגיטליים שלך ולהשתמש בהם על-ידי אלה שצריכים אותם, הדבר יכול לעזור להגדיל את מחזור החיים ואת הערך של התוכן שאתה שופך הרבה זמן וכסף ביצירתם. פתרון מערכתי של ניהול נכסים דיגיטליים מבטיח שניתן יהיה להשתמש בקבצים שלך ולהשתמש בהם מחדש לפני שהם הופכים למיותרים או שאינם רלוונטיים עוד.

השתמש במחשבון זה כדי לחשב את העלות בארגון שלך באחסון נכסים שאינם בשימוש:

לקביעת דמו איתנו

גלה כיצד מערכת ניהול נכסים של FotoWare יכולה לחסוך זמן והרבה מאד כסף תוך הגברת של היעילות בעבודה עבור מחלקות מרובות בארגון שלך.