עורך Metadata חדש ב FotoStation

היכרות : עורך המטה-דאטה החדש בתוכנת פוטוסטיישין

תרגום מפוסט שהועלה ע"י Alex Kronenberg ב26 למאי 2021

במהלך השנה האחרונה, פוטואוור עובדה קשה כדי לחדש ולשפר את תוכנת FotoStation – תוכנה שמיועדת לשימוש של משתמש יחיד עבור פתרון של ניהול תמונה . המטרה היא להבטיח כי FotoStation תקל על חייך בכך שהוא עוזר לך לעבוד בצורה יעילה יותר עם התמונות שלך – ושהיא ממשיכה למלא תפקיד חיוני בהגברת מהירות העבודה עם הצילומים שלך.

לאחר חודשים רבים של עבודה קשה, אנו נרגשים לשתף אתכם בהשקת חוויית עורך המטה-דאטה החדשה והמשופרת שלנו!

היתרונות של העורך החדש

הרעיון המרכזי מאחורי עורך המטה-דאטה החדש היה לאפשר למשתמשי FotoStation לבצע עריכות בקבצים מרובים במהלך אחד. זהו שיפור ניכר מהעורך הקודם. עכשיו, את/ה לא נדרשים לבצע עריכות לקבצים אחד אחד, אלא יכולים לבצע פעולות כאלה באצוות ( בפעולה אחת ) , ולראות את ההבדלים בין תמונות רבות , שיגדילו את יעילות העריכה שלך בצורה דרסטית.

מי יכול להשתמש בעורך החדש ?

העורך החדש זמין לשימוש מיידי עבור כל משתמשי FotoStation Pro & FotoStation Client קיימים.

משתמשי FotoStation 8.0 יכולים לשדרג לגרסת FotoStation Pro כדי לגשת ליכולות רבות ובעלות העוצמה של העורך החדש ועם עוד הרבה, הרבה יותר יתרונות ואפשרויות !

השווה בין FotoStation Pro לבין FotoStation 8.0

איך לגשת לעורך החדש ?

על מנת לגשת לעורך המטה-דאטה החדש FotoStation Pro OR Client , אתה יכול פשוט ללחוץ על כרטיסיית המטה-דאטה בתפריט העליון , ולאפשר לעורך החדש על ידי לחיצה על 'השתמש בחוויית עורך החדש'. כעת, לאחר שביצעת בחירה של קבצים, בעת לחיצה על לחצן מטה-דאטה בסרגל הכלים (קיצור דרך Ctrl-T), עורך המטה-דאטה ייפתח עם בתצורה החדשה.

הערה : חוויית העורך הישנה עדיין תהיה זמינה על-ידי ביצוע השלבים הקודמים והסרת הבחירה באפשרות 'השתמש בחוויית עורך חדשה' בתפריט העליון תחת מטה-דאטה . עם זאת, אנו ממליצים להשתמש בעורך החדש.

אם אתה משתמש היום FotoStation 8.0 ואתה רוצה לגשת ליכולות רבות עוצמה של עורך מטה-דאטה החדש והמשופר, אתה יכול לשדרג FotoStation Pro עוד היום.